Genc Hisss

GENÇ HİS.....Gençliğin Yeni Hisleri.....


  'Amansızlar' zafere hazır!

  Paylaş
  avatar
  61gençlik
  deneyimli
  deneyimli

  Mesaj Sayısı : 54
  Points : 3479
  Kayıt tarihi : 31/03/09

  'Amansızlar' zafere hazır!

  Mesaj tarafından 61gençlik Bir Çarş. Nis. 01 2009, 16:43

  Nihat, Arda, Semih ve Tuncay, Madrid’de şanssız bir golle kaybettikleri rakipleri karşısında bu kez galip gelecekleri konusunda çok eminler

  Nihat: Bu kez olacak“İspanya’da golü yiyene kadar her şeyi yapmıştık. Bizim adımıza tek eksik goldü. Bu kez olacak, her şey daha farklı gelişecek. Taraftarımızdan isteğim ise 90 dakika boyunca çok sabırlı olmaları ve sürekli olarak bizi desteklemeyi sürdürmeleri.”
  Arda: Zafer istiyoruz“İlk maçta rakibe neredeyse pozisyon vermedik, kötü oynamadan kaybettik. Ali Sami Yen de takım oyununa hücum açısından daha çok katkı sağlayan bir Arda olabilir. Bu kez kazanmak istiyoruz, kendimize güveniyoruz. Gerekeni yapacağız.”
  Tuncay: Rüya gerçekleşecek“Biz rüyaları gerçeğe çeviren bir takımız. Maça,
  ’Dün akşam rüya görmüştük, bu akşam kazanacağız’
  diye çıkmayacağız. Bu zamana bir çok şeyi gerçeğe çevirdiğimizi de herkes hatırlayacaktır. Yine kazanmak istiyoruz ve bunun için savaşacağız.”
  Semih: Rakipten korkmuyoruz "İspanya ile oynuyoruz ama kazanmak istiyoruz. Korkumuz yok, İspanya yenilmeyecek bir takım değil. Bunu herkes sahada görecek. Burada aile gibiyiz, arkadaşlık ortamı bambaşka. Herkes birbirineyardımcı oluyor ve stres ortadan kalkıyor.”

   Forum Saati Cuma Tem. 20 2018, 03:07